čtvrtek 24. září 2020 Jaromír

SOUTĚŽ: Kultovní Znouzectnost slaví třicátiny. Společně se skupinou Démophobia zahraje ve Velbloudu

Plzeňská Znouzectnost slaví 30 let! Při té příležitosti se 27. prosince zastaví také v českobudějovickém Velbloudu, kde do fanoušků napere svůj jedinečný punk. Aby toho nebylo málo, kluci s sebou přivezou i velmi zajímavý akustický projekt Démophobia, který nedávno vydal novou desku.

Znouzectnost má Velbloud ráda. „Je to místo, kam kapely, jako je Znouzectnost, patří,“ říkají členové souboru. Nutno dodat, že mají tito kultovní Plzeňáci na jihu Čech nemalou fanouškovskou základnu.

Za projektem Démophobia stojí Déma, který po dlouhých devíti letech vyprodukoval čtvrtou desku. Ta opět vychází z plzeňských pověstí a neměla by uniknout žádnému fanouškovi osobitého folku.

Akce ve Velbloudu odstartuje ve 20:30. Vstupné je 120 korun v předprodeji, na místě 150 korun. 

Soutěž o vstupenky na koncert kapel Znouzectnost a Démophobia (27. 12. – 20:30)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na vystoupení kapel Znouzectnost a Démophobia. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do pondělní 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Znouzectnost vznikla v roce 1986.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Michal Rokůsek, Kateřina Burianová a Zdeňka Kroulíková. Blahopřejeme!

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.