pátek 27. listopadu 2020 Xenie

SOUTĚŽ: V krumlovské Klášterní zahradě zahraje Beata Hlavenková a Kapela snů

Jihočeská intermezza. Tak se jmenuje letní festival, jehož třetí ročník odstartuje v Českém Krumlově právě dnes. Jako první vystoupí v Klášterní zahradě Beata Hlavenková a Kapela Snů. Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát na dnešní koncert vstupenky zdarma.

Třetí ročník letního festivalu Jihočeské filharmonie odstartuje v Českém Krumlově už dnes. Od 20:30 vystoupí v Klášterní zahradě Beata Hlavenková a Kapela Snů. „Nadžánrová tvorba Beaty Hlavenkové se vyznačuje jasně rozpoznatelným autorským rukopisem a citlivou a soustředěnou intepretací. Kromě své vlastní hudby a čtyř oceňovaných alb též dlouhodobě spolupracovala s Lenkou Dusilovou na jejich společných projektech Eternal Seekers a Baromantice,“ láká na koncert Jihočeská filharmonie.

Během srpna nabídne festival další zvučná jména. Vystoupí zde například Ondřej Ruml, Iva Bittová, Anna Polívková nebo Dan Bárta.

Vstupenky mohou lidé kupovat v Infocentru Český Krumlov a v síti Ticketstream.

Soutěž o vstupenky na koncert Beaty Hlavenkové (22. července, 20:30, Český Krumlov)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou mohou dva čtenáři vyhrát dvě volné vstupenky na dnešní první koncert letního festivalu Jihočeská intermezza. Stačí jen do 16 hodiny správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování. Výherce bude informován emailem.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

S jakou českou zpěvačkou Beata Hlavenková spolupracovala?

Napište první písmeno abecedy.

* Povinné položky.

Ohodnoť článek

Štítky soutěž, kultura, Jihočeská intermezza, Český Krumlov, Jihočeská filharmonie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.