sobota 17. dubna 2021 Rudolf

SOUTĚŽ: Léto v Krumlově zakončí Tata Bojs

PR článek

Série kulturních akcí Léto v Krumlově, která probíhala téměř po dva měsíce v českokrumlovské Pivovarské zahradě, se pomalu chýlí ke konci. Po kapelách jako Chinaski, DivokejBill nebo Wohnout završí dvouměsíční koncertní maraton pražská alternativní skupina Tata Bojs, která vystoupí 12. září 2020. 

Od prvního koncertu Tata Bojs nás letos dělí úctyhodných 23 let, přesto Milan Cais a Mardoša stále srší novými nápady a udržují své hudební dítko stále čile k světu, byť je již značně odrostlé od dob, kdy kapela získala čtyři Zlaté anděly za desku Nanoalbum v roce 2004. 

Právě v těchto dnech vydávají TataBojs singl s názvem Zvony coby předzvěst nového alba, které by mělo vyjít na podzim tohoto roku. Tři skladby už odtajnili během živých vystoupení v první půli roku. Na své si během koncertu přijdou ale všichni, protože celý playlist je sestaven tak, aby představil průřez nejzásadnější tvorbou hanspaulských stálic. Jedná se o poslední koncert skupiny TataBojs v tomto roce na jihu Čech.

Soutěž o vstupenky na koncert Tata Bojs (12. září, Český Krumlov, Pivovarská zahrada)

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou tři čtenáři vyhrát dvě vstupenky na sobotní koncert. Stačí do páteční 16 hodiny správně odpovědět na soutěžní otázku a čekat na slosování.

Soutěž skončila! Výherci byli informováni emailem.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky soutěž, Tata Bojs, koncert, Český Krumlov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.