úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Uslyší je celé Budějce? Kabáti míří v rámci turné i na jih Čech!

Už jsou to čtyři roky, co se jedna z nejoblíbenějších českých kapel představila v Budějcích. Tehdy skupina Kabát v čele s frontmanem Pepou Vojtkem zahrála v Budvar Aréně. Klasický koncert na otevřené scéně se ale datuje k roku 2007, rockeři toho času přijeli v rámci Corrida Tour. A po osmi letech se vrací na stejné místo!

Vždy je to obří show a zdá se, že tomu nebude jinak ani letos. Rozsáhlý tým skupiny s sebou vozí až neuvěřitelné množství techniky, která zaručuje velkolepou podívanou plnou dechberoucích efektů. Tentokrát v rámci Open Air Turné 2015 zahrají písně z nového alba Do pekla / do nebe, na kterém je i píseň Brousíme nože k nedávno skončenému hokejovému mistrovství. Fanoušci této kapely se však mohou těšit i na nestárnoucí hity, které se v Čechách vryly pod kůži.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžou dva čtenáři vyhrát po jednom lístku na koncert Kabátů. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do nedělní půlnoci následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

 

SOUTĚŽ SKONČILA

Skupina Kabát byla založena v Teplicích. Správně je odpověď A.

Dvě volné vstupenky vyhráli čtenáři Adam Šustr a Karel Vrchota. Blahopřejeme!

Foto: F. Ortmann

 

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.