neděle 27. září 2020 Jonáš

SOUTĚŽ: Buďte s Dynamem u nového začátku. Poprvé v sezoně doma, hostí Opavu

První domácí utkání čeká už v pátek fotbalisty Dynama. Na Střeleckém ostrově přivítají Slezský FC Opava. Po remíze ve Vlašimi, která sice přinesla spoustu zmařených šancí, ale také slibný výkon, na kterém se dá stavět, se hráči Františka Cipra postaví bývalému pravidenému účastníkovi české nejvyšší soutěže. Chybět bude kapitán Petr Benát, jenž má problémy se svalem, zraněný je i Vaněk. Fundu trápí střevní potíže a jeho start je nejistý, Kalod sice trénuje, do základní sestavy však nejspíše nezasáhne. V dresu soupeře se představí bývalý český reprezentant Zdeněk Pospěch.

SK Dynamo České Budějovice - Slezský FC Opava, pátek 7. srpna od 18:00

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát šest vstupenek, které si mezi sebe rozdělí tři čtenáři rovným dílem. Každý tedy dostane dva lupeny. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 14. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapitánem je Petr Benát. Dvě volné vstupenky na dnešní utkání vyhráli čtenáři Eliška Turková, David Eliáš a Jan Starý. Blahopřejeme!

Foto: Jan Škrle

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.