sobota 16. ledna 2021 Ctirad

Final Four slibuje kvalitní volejbal a skvělou zábavu

Čtvrteční šlágr volejbalové Uniqa extraligy mezi budějckým Jihostrojem a Duklou Liberec byl tou nejlepší sportovní pozvánkou na blížící se finále Českého poháru, hrané ve Sportovní hale.

Nejen volejbalem se budou bavit diváci, kteří navštíví vrchol Českého poháru. Pro fanoušky je připravena celá řada doprovodných akcí včetně zajímavých soutěží o hodnotné ceny.

Po celou dobu Final Four bude do diváků pumpovat energii hned dvojice moderátorů - stávající komentátor domácích utkání David Kropík a král všech bassů DJ Basslicker z rádia Kiss Jižní Čechy.

Volejbaloví nadšenci budou moci navštívit prodejní stánek ERREA, ve kterém si můžou zakoupit sportovní oblečení tohoto italského výrobce za klubové ceny, to znamená se 40% slevou. Pozadu nezůstane ani domácí fanshop, který bude plný nových klubových artiklů.

S technickým sponzorem klubu se uskuteční divácké soutěže o hodnotné ceny během třech ze čtyř zápasů Final Four.

V mužském finále pak proběhne soutěž s dalším partnerem Final Four, společností Leaderfox, která do soutěže věnovala jízdní kolo v hodnotě 15 000 Kč. Ten, kdo zvládne volejbalovou dovednostní soutěž nejlépe, se může těšit na nový bike od českého výrobce. Dovednostní soutěže budou probíhat i v dětském koutku, takže neváhejte a vezměte své ratolesti na Final Four.

Soutěžit nebudou pouze diváci. Organizátoři z VK Jihostroj České Budějovice připravili soutěž i pro samotné hráče a hráčky. Při obou finálových kláních bude volejbalistům a volejbalistkám měřena rychlost podání.

Nejrychleji podávající hráč a hráčka z každého týmu se může těšit na věcnou cenu od společnosti iWant. Apple Premium Reseller věnoval několik zařízení iPod a zařízení Fitbit, které sportovcům (a nejen jim) monitoruje denní aktivitu a kvalitu spánku.

K měření rychlosti podání budou využity radary, které na Final Four zapůjčil Český volejbalový svaz. Údaje o nejrychlejších podáních se budou zobrazovat na LED velkoplošné obrazovce.

Stále přemýšlíte o tom, zda navštívit volejbalové Final Four? Kompletní informace naleznete na internetových stránkách volejbalovypohar.cz.

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete vyhrát dvě vstupenky na každý hrací den. Jeden výherce dostane lupeny na pondělí, druhý na úterý. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do nedělní 20. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Volejbalistka Julie Jášová hraje za tým VK Agel Prostějov. Správně je tedy možnost A.

Dvě volné vstupenky na pondělní zápasy Final Four vyhrála Michaela Fabíková, v úterý půjde do Sportovní haly zadarmo Milan Samohejl. Blahopřejeme!

Štítky volejbal, Český pohár, finále, Final Four, muži, ženy, Český volejbalový svaz, Sportovní hala, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.