pondělí 17. května 2021 Aneta

Na zkrášlovací procedury můžou vyrazit tři čtenářky

Soutěž s Budějckou Drbnou o poukázky na zkrášlovací procedury v českobudějovickém Estetickém a regeneračním centru Amaryllis zná výherkyně. V redakčním mailu se v uplynulých dnech sešlo hned několik odpovědí, z nichž jsme ale vylosovali pouze tři ženy, které odpověděly správně.

SOUTĚŽ: Vyhrajte omlazovací proceduru obličeje!

První a zároveň nejhodnotnější cenu, kterou je omlazení obličeje pomocí kmenových buněk bipolární radiofrekvencí a omlazení těla pomocí unikátní technologie v jižních Čechách - termokryolipolýzou, neboli zmrazováním tukových buněk - získává čtenářka Hana Šimková.

Na omlazení obličeje endomasáží a radiofrekvencí (vpravování aktivních látek) se může těšit druhá výherkyně Alexandra Leštinová, a třetí cena - omlazení obličeje přístrojem IPL (hydratace pleti) - patří Evě Novákové.

Všechny dámy odpověděly správně, že Nadační fond, se kterým v letošním roce spolupracuje soutěž Maturantka Roku, se jmenuje Pink Bubble.

Aby však mohly výhru uplatnit, musí na proceduru přijít s tištěnou Budějckou Drbnou v ruce a letáčkem ERC Amaryllis. Ten mohli získat návštěvníci finálových zápasů volejbalové extraligy budějckého Jihostroje proti Ostravě. Kdo o něj náhodou přišel, vyzvednout si ho může v sídle společnosti TRIMA CB.

Štítky Estetické a regenerační centrum Amaryllis, soutěž s Budějckou Drbnou

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.