pondělí 30. listopadu 2020 Ondřej

Pošlete fotku vašeho jedničkáře a vyhrajte lístky do kina!

První pololetí školního roku 2012/2013 je u konce. Včera byli všichni školáci z regionu oceněni za jejich půlroční snažení v lavicích základních i středních škol, teď už si užívají pololetní a těší se na jarní prázdniny. A také díky Budějcké Drbně a multikinu CineStar si je můžou pořádně užít!

Přinesl váš školák domů samé jedničky? Vyfoťte ho s vysvědčením, pošlete nám jeho snímek na e-mailovou adresu redakce@budejckadrbna.cz a vyhrajte šest vstupenek do multikina CineStar.

V pondělí ráno vylosujeme tři fotografie školáků - jedničkářů, které odměníme dvěma lístky na dětský film Snížek, bílý kožíšek.

Malý gorilí sameček Snížek ví, jaké to je být jiný. Jeho sněhově bílý kožíšek ho odlišoval od tlupy goril, už když se narodil v hluboké džungli. Nyní žije daleko od svého domova, v ZOO v Barceloně, kde je pro návštěvníky tou největší senzací. Jenže ostatní gorily ho kvůli jeho jiné barvě odhánějí.

Snížek má plán! Chce utéct a tajně navštívit mocnou čarodějku z cirkusu, která by mu mohla splnit jeho největší přání: být jako ostatní, stát se obyčejnou gorilou... S pomocí svých kamarádů - červené pandy Ailura, který si ovšem myslí, že je černý panter a chytré holčičky Pauly - se vydává do džungle velkoměsta.

Za zdmi ZOO číhá nebezpečí! Luc de Sac je bezcitný darebák, kterého stále pronásleduje smůla. Je přesvědčen, že kletbu zlomí, jen když získá vzácný amulet - živou bílou gorilu!

Foto: Intersonic

Štítky vysvědčení, jedničkáři, vstupenky do multikina CineStar, České Budějovice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.