pátek 15. ledna 2021 Alice

Permici do Fitness 14 vyhráli Jan Mádl a Lukáš Míka

Přišel k vám domů Mikuláš se svou družinou? Vyrazili jste za čertovským řáděním někam do ulic? Nebo jste sledovali přílet anděla na budějckém náměstí? Pokud jste aspoň na jednu otázku odpověděli kladně, máte možnost se zapojit do soutěže s Budějckou Drbnou o hodnotné ceny.

Máme však jednu podmínku: musíte nám poslat jakoukoliv fotku Mikuláše, čerta nebo anděla, abychom ji mohli uveřejnit v galerii a nechali hlasovat registrované čtenáře, který snímek je nejlepší. Právě oni rozhodnou o vítězi pomocí tlačítka Hlasovat u každé fotky umístění na webu www.budejckadrbna.cz.

Počet facebookových ‚lajků‘ se do počtu hlasů nezapočítá, pomocí sociální sítě může každý soutěžící své snímky pouze propagovat mezi svými přáteli.

Vaše fotografie posílejte na e-mailovou adresu soutez@budejckadrbna.cz! Soutěž bude ukončena ve středu 11. prosince 2013 ve 12 hodin.

Partnerem Mikulášské soutěže s Drbnou je českobudějovické Fitness 14, které pro autory snímků s největším počtem hlasů věnovalo dvě měsíční permanentky DIAMOND v hodnotě 1299 Kč, které opravňují k využívání všech sálů, posilovny i wellness.

SOUTĚŽ SKONČILA

Úderem středečního poledne obdržely od registrovaných uživatelů Budějcké Drbny nejvíce hlasů fotografie Jana Mádla (118) a Lukáše Míky (84). Oba získávají měsíční permanentku DIAMOND od Fitness 14. Výherce budeme kontaktovat e-mailem.

Mikulášská soutěž s Drbnou

sobota, 7. prosince 2013, 10:25

Čertík Karolínka. Soutěží Jan Mádl
„Jakožto pracující člověk jsem sice nedostala volno, ale přišla na mě celá družina do práce. Vyfotila jsem nejlepšího čerta a zároveň nejlepšího přítele.“ Soutěží Tereza Hudcová

Štítky Mikulášská soutěž s Drbnou, Fitness 14, nejlepší snímek, permanentky do fitness centra

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.