pátek 15. ledna 2021 Alice

Audioknihu Steve Jobs vyhrál čtenář David Mareš

Ve spolupráci s internetovým obchodem Audiotéka.cz si pro vás Budějcká Drbna tento týden připravila soutěž o parádní audioknihu Steve Jobs od Waltera Isaacsona.

Správnou odpověď na jednoduchou otázku zjistíte na webu Audiotéka.cz, kde si můžete také poslechnout první kapitolu zdarma. Vaše tipy posílejte do pátečního poledne na e-mail soutez@budejckadrbna.cz a počkejte si přes víkend na losování. Jeden šťastlivec získá audioknihu Steve Jobs úplně zdarma.

Kdo namluvil audioknihu Steve Jobs, kterou najdete na Audiotéka.cz?

A) Jiří Dvořák
B) Martin Stránský
C) Pavel Rímský

Steve Jobs - audiokniha Waltera Isaacsona, autora známých životopisů Benjamina Franklina a Alberta Einsteina, je exkluzivním životopisem Steva Jobse, zakladatele Applu, sepsaným s jeho pomocí a podporou.

Na podkladě více než čtyřiceti rozhovorů s Jobsem provedených v průběhu dvou let - a stejně tak interview s více než stovkou členů jeho rodiny, přátel, konkurentů, soupeřů i kolegů - pojednává tato kniha o životě plném vrcholů i propastí a o pronikavě intenzivní osobnosti tvořivého podnikatele, jehož vášeň pro dokonalost a železné odhodlání zcela převrátilo šest odvětví lidské činnosti: osobní počítače, kreslené filmy, hudbu, telefony, počítačové tablety a digitální tisk.

SOUTĚŽ SKONČILA

Amerického vizionáře Steva Jobse, zakladatele značky Apple, namluvil herec Martin Stránský. Správně tedy byla možnost B.

Při soutěži o unikátní audioknihu od Waltera Isaacsona, kterou pro čtenáře Budějcké Drbny poskytl portál Audiotéka.cz, se v redakčním e-mailu sešlo několik desítek správných odpovědí, vyhrát ale mohla jen jedna.

Při losování měl štěstí David Mareš z Českých Budějovic, kterému k triumfu blahopřejeme!

Štítky Steve Jobs, Walter Isaacson, audiokniha, soutěž, Audiotéka.cz

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Petr Kunz

Kde najít dobrý vzor životopisu? Na http://www.zivotopiszdarma.cz

úterý, 5. listopadu 2013, 19:50

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.