neděle 9. května 2021 Ctibor

SOUTĚŽ: Vyhrajte majálesové tričko a placku!

Budějovický Majáles je v plném proudu a Budějcká Drbna vám přináší zajímavou soutěž, kterou připravila pro své čtenáře společně s organizátory tohoto výjimečného festivalu. Stačí pouze odpovědět na jedinou otázku, poslat svůj tip e-mailem a čekat, zda se na vás usměje štěstí.

Všechny správné odpovědi, které dorazí do čtvrteční půlnoci na redakce@budejckadrbna.cz, budou zařazeny do slosování. Tričko Budějovického Majálesu v hodnotě 250 Kč a originální majálesovou placku získají tři šťastlivci.

Jak se jmenovala historicky první zahraniční kapela na Budějovickém Majálesu?

A) Tcha k Fédérateur
B) The Pure
C) The Sidekicks

Ke své odpovědi napište, jakou máte velikost a kterou barvu favorizujete (viz. fotografie u článku), aby si organizátoři pro vás mohli připravit to správné tričko. A nezapomeňte do e-mailu připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

První zahraniční kapelou na Budějovickém Majálesu byla v roce 2008 francouzská skupina Tcha k Fédérateur. Správně tedy byla možnost A.

Majálesové tričko a placku získávají Veronika Šraierová, Dominik Bušta a Karolína Brodská. O způsobu předání výher je budeme informovat individuálně. Blahopřejeme!

Štítky Budějovický Majáles 2013, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.