pondělí 17. května 2021 Aneta

Tři sestry zahrají na Holkově. Vyhrajte lístky!

Jestli patříte mezi fanoušky Fanánka, Magora a Supice, určitě byste neměli v pátek večer od 20 hodin chybět na Letním parketě Holkov poblíž Velešína. Na scénu pod širým nebem přijede populární kapela Tři sestry. Budějcká Drbna má pro své čtenáře šest volných vstupenek!

Další zastávkou Tři sestry Gambrinus tour 2013 je Holkov už několik let v řadě za sebou. Společně se ´Ségrama´ přijedou na tamní letní parket i zajímaví hosté - E!E, Doktor PP a De Bills Heads. Závěrečná afterpárty bude pod taktovkou Luboše Voráčka z Rock radia.

Areál se otevírá veřejnost už v 19 hodin, koncerty začnou o hodinu později. Vstupenka bude stát 300 Kč na místě, v předprodeji ji pořídíte za 270 korun. Pokud však chcete jít zadarmo, zapojte se do soutěže s Budějckou Drbnou.

Napište nám na adresu redakce@budejckadrbna.cz až do páteční 9. hodiny ranní správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Šest šťastlivců získá po jednom volném lupenu!

Jak se jmenuje Magor vlastním jménem?

A) František Moravec
B) Tomáš Doležal
C) Franta Kacafírek

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Ing. Magor je vlastním jménem Tomáš Doležal. Správně tedy byla možnost B.

Volný vstup na dnešní koncert vyhrávají čtenáři Ivana GraňováSaša LeštinováDaniel GajdošMichal KlásekLucie Hronková a Miroslav Hejl. Blahopřejeme!

Štítky Tři sestry, koncert, Tři sestry Gambrinus tour 2013, Holkov, soutěž o vstupenky

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.