sobota 26. září 2020 Andrea

UDG potěší vánočním koncertem a happy boxem

Jedna z koncertně nejaktivnějších českých kapel, labskoústečtí UDG, nezklamou své fanoušky ani tyto Vánoce a navštíví na svém turné i České Budějovice. Hostem bude stále populárnější písničkář Voxel, který slaví úspěchy se svou debutovou deskou All Boom, a skupina UG - strýčkova zahrádka.

Večer chystá Café Klub Slavie už dnes od 20 hodin a pro fanoušky bude nachystané překvapení. „Připravili jsme klubové vánoční turné, které bude mít čtrnáct zastávek. Vybrali jsme především místa, kde jsme dlouho nekoncertovali,“ komentuje výběr míst basista UDG Pavel Vrzák.

„Pokaždé se snažíme vymyslet pro fanoušky něco nového. Tentokrát to bude happy box, ve kterém se s námi budu moci všichni návštěvníci zdarma vyfotit a rovnou si odnést domů fotografii podepsanou všemi členy kapely,“ dodává frontman kapely.

UDG se nezastavili ani v krátké pauze před vánočním turné. „Naplánovali jsme si dvě soustředění v milované Doubici, kde jsme pracovali na nových věcech. Taky bychom rovněž rádi zalezli na pár dní do studia a natočili singl k připravované páté řadové desce,“ uzavírá kytarista UDG Bohumil Němeček.

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři, kteří do dnešní 17. hodiny správně zodpoví otázku prostřednictvím formuláře a následně budou vylosováni, získají od Budějcké Drbny po jednom volném lístku na večerní koncert.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Kapela UDG vznikla v roce 1998. Správně je tedy možnost C.

Po jednom volném vstupu na dnešní koncert vyhráli čtenáři Markéta Čapková a Vilém Naštický. Blahopřejeme!

Napsal David Matějíček
Tisková zpráva

Štítky UDG, Café Klub Slavie, koncert, České Budějovice, Voxel, UG - strýčkova zahrádka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.