pondělí 17. května 2021 Aneta

Úsměv od HappyFota zná padesátku postupujících

Soutěž Úsměv HappyFoto je určena pro slečny a ženy, které nahrály svůj úsměv do facebookové aplikace a po tři týdny soupeřily o přízeň veřejnosti.

Do prvního kola soutěže se přihlásilo přes pět set soutěžících a dnes organizátoři odhalili padesátku postupujících slečen a žen, jejichž úsměv zaujal nejvíce fanoušků na sociální síti Facebook.

„Jsme příjemně překvapeni zájmem o naši soutěž. Je hezkým osvěžením letních dnů,“ říká jednatelka společnosti HappyFoto Michaela Bílá Čížková.

V druhém kole se bude opět hlasovat prostřednictvím facebookové aplikace, ale do hlasování výrazně vstoupí odborná porota. Ta bude složena z pěti členů, přičemž každý z nich bude mít k dispozici 600 hlasů, které rozdělí podle svého uvážení.

„Vyslyšeli jsme prosby soutěžících a fanoušků HappyFota. Ti se několikrát dotazovali na to, zdali by nebylo možné vložit do soutěže prvek poroty - a my jsme ji tedy zařadili do druhého kola hlasování. Máme radost, že to fanoušci ocenili,“ doplňuje jednatelka společnosti HappyFoto.

Jaké slečny a ženy se probojovaly do druhého kola? Prohlédněte si je!

Pokud vás některý z finálových úsměvů zaujal, tak ho podpořte svým hlasem v soutěžní aplikaci.

Vítězka se může těšit na hotovost 25 000 Kč a další ceny od společnosti HappyFoto.

Štítky HappyFoto, Úsměv s HappyFoto, soutěž

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.