pátek 22. ledna 2021 Slavomír

Velký mediální ples otevře sezonu již posedmé

Televizní taneční show už několik let bourá české divácké rekordy sobotních večerů. O tom, že tanec žil a žije, se přijďte přesvědčit v sobotu 11. ledna od 20 hodin do Metropolu a užijte si atmosféru krásných dam ve společenských róbách a taktu pánů při vystupování v jejich společnosti.

Velký mediální ples tradičně otevírá sezonu společenských plesů v Českých Budějovicích. V rámci programu vystoupí Rozhlasový swingový orchestr, taneční orchestr Metroklub, Good Company s programy Boney M revival a Tina Turner revival, jazZÍKAspol, mistryně České republiky v pole dance Lucie Šimková, chybět nebude ani welcome drink, ochutnávka od společnosti Stock Plzeň a tombola.

Vstupenky na Velký mediální ples zakoupíte v předprodeji Metropolu za 320, 280 a 260 Kč od pondělí do čtvrtka mezi 13. a 17. hodinou nebo v pátek od 12 do 16 hodin. Díky Budějcké Drbně si však můžete lístky vyhrát.

Soutěž o vstupenky

Dva čtenáři Budějcké Drbny si mezi sebe rozdělí čtyři vstupenky rovným dílem. Každý tedy dostane po dvou lupenech. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do páteční 12. hodiny následující otázku a pak už jen čekat na slosování.

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Lucie Šimková se stala mistryní České republiky v pole dance v roce 2013. Správě tedy je možnost C.

Po dvou volných vstupenkách získávají čtenáři Naďa Štěpánková a Zdeněk Socha. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Štítky Velký mediální ples, DK Metropol, České Budějovice, začátek plesové sezony

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.