pátek 18. září 2020 Kryštof

Vyhráli jste soutěž o zájezdy do BMW? Vouchery mají své majitele

Budějcká Drbna vám přináší další soutěž o hodnotné ceny. Tentokrát můžete hrát s mladou cestovní agenturou PopTour o tři a tři poukazy na exkluzivní poznávací a zážitkové zájezdy přímo do BMW v Německu.

Stává se vám, že přemýšlíte, jak naložit s volným dnem a nemáte na výběr žádnou originální možnost? Nebo chcete vyrazit ven z města na zajímavý výlet a večer být zase zpátky doma? Budějcká Drbna má pro vás tip na skvělý zájezd. Jeďte se podívat do BMW!

Cestovní agentura PopTour pořádá jednodenní zážitkové a poznávací zájezdy přímo do BMW. Na výběr máte ze dvou destinací. První z nich je nejznámější výrobní závod BMW 2.4 v Dingolfingu, kde uvidíte, jak se vyrábí luxusní vozy BMW řad 5, 6 a 7.

Druhou destinací je BMW Welt v Mnichově, kde si můžete všechny vozy značky BMW prohlédnout, posadit se do nich a také navštívit muzeum s kompletní historií této věhlasné značky.

S Budějckou Drbnou se tam navíc nyní můžete podívat zadarmo, když správně odpovíte na níže uvedenou soutěžní otázku a budete jedním ze šesti vylosovaných.

Výherci obdrží každý po jednom poukazu na zájezd - tři jsou do výrobního závodu BMW v Dingolfingu a tři do BMW Welt v Mnichově. PopTour a Budějcká Drbna vám přejí hodně štěstí!

Než však přistoupíte k soutěžní otázce, první podmínkou účasti v soutěži je stát se fanouškem cestovní agentury PopTour na Facebooku. Klikněte na „To se mi líbí“ a pak můžete odpovídat.

Odesláním soutěžního formuláře souhlasíte s podmínkami soutěže.

SOUTĚŽ SKONČILA

Cestovní agentura PopTour má na svém webu logo s pěti hvězdičkami. Taková byla správná odpověď na otázku v soutěži, která na Budějcké Drbně v uplynulých dnech probíhala.

Tři vouchery na zájezd do výrobního závodu BMW v Dingolfigu vyhrávají čtenáři Nikolas Nitran, Jaromír Čermák a Miroslava Šimková, do muzea této věhlasné značky v Mnichově se podívají Petr Smutný, Robert Straka a Eva Švecová. Blahopřejeme!

Štítky BMW, Německo, PopTour, Dingolfing, Mnichov, soutěž, zájezd

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.