St 12. 8. 2026Klára
Hokej

Pouzar Hockey Academy pořádá tréninkový kemp

PPavKac1 minuta čtení30. 4. 2013, 9:42
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Na nadcházející sobotu připravila Pouzar Hockey Academy pro ročníky 1999 až 2003 jednodenní kemp, který bude zaměřen na hokejová cvičení ke zdokonalování střelby, krytí kotouče a herní kombinace - to všechno v návaznosti na pravidelné individuální tréninky.

Kemp se uskuteční v Hokejovém Centru Pouzar pod vedením trenérů Romana Fouska, Luboše Roba a Filipa Hejdy, brankáře povede Josef Kučera. Přihlašovací vklad činí 700 Kč za hráče, rodiče malých gólmanů zaplatí 500 Kč.

Vyplnění přihlášky do hokejového kempu můžete provést buď online nebo zasláním e-mailu (jméno, příjmení, ročník, telefon) na adresu trener@hc-cbl.cz.

Program

10.00 - 11.00 Trénink na ledě
11.15 - 11.45 Suchá příprava (práce s hokejkou)
12.15 - 13.00 Oběd
13.00 - 13.30 Teorie
14.00 - 15.15 Trénink na ledě
15.15 - 16.00 Důkladný strečink
16.00 Ukončení kempu

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Nemocnicím dochází zásoby krve. Momentálně chybí všechny krevní skupinyZprávy

Nemocnicím dochází zásoby krve. Momentálně chybí všechny krevní skupiny

Situace se na transfuzním oddělení českobudějovické nemocnice dál zhoršuje. Zatímco ještě nedávno chyběla většina krevních skupin, nyní nemocnice upozorňuje na vážný nedostatek krve všech krevních skupin. Zdravotníci proto znovu vyzývají dárce, aby odběr neodkládali.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple