St 26. 8. 2026Luděk
Koronavirus

Za sobotní odpoledne a neděli nepřibyl žádný případ koronaviru v kraji

Michael Daněk1 minuta čtení28. 6. 2021, 10:03
ilustrační foto.
ilustrační foto. · Foto: pixabay.com

Počty nových případů koronaviru v Jihočeském kraji téměř nenarůstají. Za sobotní odpoledne a neděli nebyl v kraji hlášen žádný případ. Aktuálně je na jihu Čech 154 nakažených, karantén 182.

„Na Strakonicku aktuálně nemáme žádný aktivní případ, na Táborsku jeden, Písek a Jindřichův Hradec mají po dvou, Prachaticko má 15 a Českokrumlovsko 31. Přes stovku pozitivních stále evidujeme na Českobudějovicku,“ shrnula ředitelka Krajské hygienické stanice Jihočeského kraje Kvetoslava Kotrbová.

Minulý týden přibylo v kraji dvaatřicet nových případů, to je 4,5 případu na den. Za poslední týden nepřibyl podle dat žádný nový případ na Táborsku a Jindřichohradecku, na Písecku a Prachaticku po jednom a na Českokrumlovsku dva.  

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Drzý zloděj si z baru odnesl bundu s kabelkou. Zachytily ho kameryKrimi

Drzý zloděj si z baru odnesl bundu s kabelkou. Zachytily ho kamery

Policisté pátrají po muži, který v jednom z českokrumlovských barů ukradl dámskou bundu a kabelku s peněženkou, doklady i platební kartou. Škoda přesáhla 15 tisíc korun. Podezřelého zachytily bezpečnostní kamery a policie nyní žádá o pomoc veřejnost.

Alšova jihočeská galerie představuje 60 let světové keramiky v BechyniKultura

Alšova jihočeská galerie představuje 60 let světové keramiky v Bechyni

Alšova jihočeská galerie v Bechyni připomíná šedesát let setkávání, tvorby a výměny zkušeností umělců z celého světa. Výroční výstava Přenos představuje Mezinárodní sympozium keramiky skrze díla, umělce a vztahy, které se kolem něj od roku 1966 utvářely. Společně se stálou expozicí Porta ceramica nabízí návštěvníkům možnost poznat keramiku jako svébytnou součást moderního a současného umění.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook