AKTUALIZOVÁNO: Policie ukončila pátrání po šestnáctileté dívce z Tábora. Ozvala se rodičům

Autoři | Foto Koláž Budějcké Drbny a Policie České Republiky

Táborští policisté pátrají po šestnáctileté Janě Halamčíkové a žádají o pomoc při jejím hledání. Dívka odešla ze svého domova v Táboře 12. února a dosud o sobě nedala žádnou zprávu.

Pátrání bylo vyhlášeno na žádost matky, dle které její dcera již opakovaně opustila své bydliště. Žena dále uvedla, že není možné se s Janou spojit, nepodává o sobě žádnou zprávu a její mobilní telefon je nedostupný.

„Doposud provedené kroky ze strany rodiny i policie nevedly k vypátrání pohřešované. Při posledním pohřešování se mladistvá dívka vyskytovala na Pelhřimovsku,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek.

Dívka je vysoká 170-172 centimetrů a její zdánlivé stáří je 17-18 let. Má delší rovné hnědé vlasy a hnědé oči. Jak byla v době svého odchodu z domova oblečena, není známo.

AKTUALIZOVÁNO: Policie ukončila pátrání po šestnáctileté dívce z Tábora

Pátrání po pohřešované Janě Halamčíkové bylo v úterý 20. února odvoláno. Dívka se sama ozvala svým rodičům a dle provedeného šetření se stejně jako v předešlých případech pohybovala na Pelhřimovsku.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky pátrání, Jana Halamčíková, policie, Tábor, okres Pelhřimov

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.