So 29. 8. 2026Evelína
Krimi

Řidič Rikshi narazil na Prachaticku do stromu. Nehodu nepřežil

E[email protected]1 minuta čtení4. 12. 2018, 13:38
Ilustrační fotografie
Ilustrační fotografie · Foto: [email protected]

K tragické dopravní nehodě došlo dnes po poledni na Prachaticku. Řidič tříkolky Shanyang Riksha narazil do stromu a na místě zemřel. Dopravu řídí policisté kyvadlově.

K nehodě došlo na silnici II. třídy číslo 145 směrem na Vimperk. „Řidič jedoucí na tříkolce Shanyang Riksha před odbočkou na Hrabice nezvládl řízení, vylej mimo komunikaci a narazil do stromu,“ uvedla policejní mluvčí Martina Joklová.

Doprava je ve směru U Sloupu – Vimperk řízena kyvadlově. Podrobnosti zjišťujeme.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Výlov rybníka Rožmberk letos nebude, na Třeboňsku je příliš suchoSpolečnost

Výlov rybníka Rožmberk letos nebude, na Třeboňsku je příliš sucho

Výlov největšího českého rybníka Rožmberk u Třeboně letos kvůli suchu nebude. V rybnících chybí 40 procent vody, což odpovídá 30 milionům metrů krychlových vody, informovalo Rybářství Třeboň na webu.

Na Šumavě narazili vědci z Jihočeské univerzity na invazní asijskou včeluVzdělání

Na Šumavě narazili vědci z Jihočeské univerzity na invazní asijskou včelu

Během terénního průzkumu pastvin divokých koní na Šumavě narazili jihočeští biologové na nepřehlédnutelný nález: čalounici jerlínovou. Tento invazní druh samotářské včely pochází z východní Asie, měří až 2,5 centimetru a dosud byl v Česku známý pouze z jižní Moravy. K jeho překvapivému výskytu v netypické nadmořské výšce kolem 700 metrů pravděpodobně přispěla letošní extrémní vedra.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook