čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Odpočinek u vody se změnil v drama, cizinec vytáhl na své kumpány nůž

Policisté řeší od pátečního večera napadení, které se odehrálo na Novohradsku. Odpočinek u vody se během několika málo minut změnil v drama. Cizinec začal rozdávat pěsti. Tím to ale neskončilo. Druhého z mužů chytil „do kravaty“, odtáhl k rybníku a strčil pod vodu. Oba pak ještě na břehu ohrožoval zbraní. V každé ruce držel kuchyňský nůž. Z místa nakonec utekl.

K incidentu došlo v pátek podvečer u rybníka Jánský na Novohradsku. Cizinec tam napadl s nadáváním své kumpány. „Prvního udeřil pěstí do obličeje. Pak se vrhl na druhého, kterého také udeřil do obličeje. Muže pak chytil „do kravaty“, odtáhl k rybníku a strčil ho pod vodu. Oba pak ještě na břehu ohrožoval zbraní, v každé ruce držel kuchyňský nůž. Nakonec utekl. Cestou od rybníka ještě u zaparkovaného vozidla utrhl nárazník a zrcátko,“ popsal tiskový mluvčí policie Jiří Matzner.

Policisté útočníka dopadli kolem deváté hodiny večer. Momentálně je v policejní cele. Cizinec bude pravděpodobně obviněn z výtržnictví, poškozování cizí věci a nebezpečného vyhrožování.

Foto pixabay.com

Štítky napadení, vyhrožování, policie, Českobudějovicko

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.