úterý 22. září 2020 Darina

Tragickou dopravní nehodu v Domoradicích nepřežil chodec

, aktualizováno 30. listopadu 2019, 9:42

V půl šesté večer došlo dnes k tragické dopravní nehodě v Domoradicích v Českém Krumlově. Podle policie měl zemřít chodec, který přebíhal silnici mimo přechod.

„Dopravní policisté zjistili, že pár minut po půl šesté večer, přecházel devětačtyřicetiletý chodec mimo přechod pro chodce od sídlištního komplexu v českokrumlovské části Domoradice, na druhou stranu velmi frekventované silnice. V tu dobu zde ve směru od města přijížděl řidič osobního auta, který nestačil zareagovat na chodce, který pravděpodobně přeběhl mezi jedoucími vozidly a toho svou přední částí srazil. Na místo byli přivoláni pracovníci Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje, ale i přes okamžitou pomoc jej nedokázali zachránit a ten na místě zemřel,“ uvedl tiskový mluvčí policie Milan Bajcura

Případ v současné době vyšetřují nejen českokrumlovští dopravní policisté, ale i jejich kolegové ze Služby kriminální policie a vyšetřování téhož územního odboru, konkrétně pro podezření ze spáchání trestného činu usmrcení z nedbalosti.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo8 čtenářů

Autoři | Foto Jan Luxík

Štítky krimi, nehoda, policie, Českokrumlovsko

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.