středa 2. prosince 2020 Blanka

Do opilého muže na Strakonicku narazil vlak, vyvázl bez vážnějšího zranění

Doslova z pekla štěstí měl opilý muž, který si včera v noci lehl do kolejiště poblíž železniční zastávky nedaleko obce Radošovice na Strakonicku. Strojvedoucí si ležícího muže všiml a začal brzdit. Vlak ale do muže narazil. Je až neuvěřitelné, že vyvázl s několika modřinami a šrámy. Po ošetření byl z nemocnice propuštěn do domácího léčení.

Strakoničtí policisté na místo srážky vyjížděli včera krátce před jedenáctou hodinou v noci. „Po příjezdu na místo zjistili, že do prostoru kolejiště vstoupil opilý muž, který si zde lehl. Strojvedoucí osobního vlaku si všiml ležící osoby v kolejišti. Vlak sice zbrzdil, ale úplně zastavit se ho nepodařilo. V malé rychlosti do ležícího muže narazil. Muž, který po nárazu zůstal ležet pod vlakem, vyvázl bez vážných následků,“ uvedla tisková mluvčí policie Jaromíra Nováková

Muž byl zjevně opilý, agresivní, odmítal komunikaci se záchranáři a policisty. Skončil proto v nemocnici, kde mu lékaři ošetřili modřiny a šrámy. Dechová zkouška ukázala výsledek 2,05 promile alkoholu v dechu. 

Hodnocení článku je 40 %. Ohodnoť článek i Ty!

Foto Adéla Cinklová

Štítky vlak, střet, policie, Strakonicko, zranění

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.