pondělí 30. března 2020 Arnošt

Mladý muž vytáhl v kině pistoli. Nadýchal přes čtyři promile

V drama se změnilo sobotní promítání v píseckém kině. Devětadvacetiletý muž měl totiž během filmu vytáhnout zbraň, a to jen proto, že se mu nejspíš nelíbilo napomenutí ostatních diváků, aby se nechoval hlučně. K celé situaci pravděpodobně přispěl i alkohol, mladý muž totiž nadýchal přes čtyři promile alkoholu.

K incidentu mělo dojít včera kolem deváté hodiny večer. Do kina Portyč vyjížděla hlídka píseckých policistů na oznámení o muži, který se má v kině pohybovat se zbraní. „Ještě během přejezdu na místo dostali policisté od operačního důstojníka informaci, že muž z kina odešel a směřuje do centra. Muže odpovídajícího popisu zastavila hlídka na Kamenném mostě," uvedl policejní mluvčí Milan Bajcura.

Zbraň u sebe devětadvacetiletý muž opravdu měl. Šlo o plynovou pistoli, kterou mu policisté zabavili. Výtržníka následně převezli na služebnu. Ještě předtím ale provedli test na přítomnost alkoholu v dechu. Muž nadýchal 4,2 promile.  

„Provedeným šetřením v kině policisté zjistili, že muž byl během promítání hlučný, a po napomenutí ostatními diváky, vytáhl pistoli a držel ji v rukou. Na nikoho pravděpodobně nemířil ani jiným způsobem neohrožoval ostatní osoby na životě a zdraví," upřesnil Bajcura

Mladý muž je nyní podezřelí ze spáchání přečinu výtržnictví.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo9 čtenářů

Foto pixabay.com

Štítky krimi, policie, Písek, zbraň

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Štěpánka Černochová

Podezřelý.....jako mladý!

pondělí, 24. února 2020, 06:32

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.