Neznámý řidič poškodil svodidla na dálnici D3 a ujel, hledá ho policie

Policisté z dálničního oddělení Chotoviny pátrají po dosud neznámém řidič, který boural na dálnici D3. Nehodu neohlásil a z místa odjel. Na svodidlech nechal škodu za přibližně 60 tisíc korun.

K nehodě došlo v úterý mezi šestou a osmou hodinou ráno. „Na přibližně 69. kilometru dálnice, v jízdním pruhu ve směru od Prahy na Tábor, bouralo do svodidel zatím neznámé auto. Řidič ale událost neřešil, neoznámil a z místa odjel. Na svodidlech způsobil škodu ve výši odhadem 60 tisíc korun,“ uvedl tiskový mluvčí policie Miroslav Doubek

Policisté teď hledají svědky, kteří by pomohli k dopadení tohoto řidiče. Lidé mohou informace předávat dálničním policistům na jejich služebně na exitu 70. kilometru dálnice v katastru obce Chotoviny a na telefonních linkách 974 238 711 či 974 238 712. 

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky nehoda, D3, pátrání, policie, Táborsko, dálnice, Chotoviny, Praha, Tábor

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.