Policisté prošetřují vraždu v obci na Jindřichohradecku, již zadrželi podezřelého

Autoři | Foto Jan Luxík

Krajští kriminalisté od dnešního rána prošetřují násilný útok na dvojici středního věku. Žena násilný útok nepřežila, muž je hospitalizovaný. Policisté již zadrželi muže, který má násilný útok pravděpodobně na svědomí.

Násilný trestný čin se odehrál ve středu 28. srpna v jednom z bytových domů v obci na Jindřichohradecku. „Krajští kriminalisté pracují od brzkých ranních hodin v obci na Jindřichohradecku, kde policisté zadrželi muže, který má pravděpodobně na svědomí násilný útok na muže a ženu středního věku. Žena po útoku zemřela, muž byl převezen se zraněními k dalšímu ošetření do nemocnice,“ sdělila policejní mluvčí Lenka Krausová.

Doplnila také, že vyšetřování případu je nyní na samotném začátku a policie tak nemůže sdělit žádné bližší informace. „Další informace uvolníme, až to situace umožní. Nikomu dalšímu nehrozí nebezpečí,“ řekla Krausová.

Hodnocení článku je 58 %. Ohodnoť článek i Ty!

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky policie, krimi, Jindřichohradecko, vražda, vyšetřování, podezřelý

Komentáře

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.