Út 25. 8. 2026Radim
Krimi

Zloději vykradli pekařství v centru Budějovic. Policie pátrá po dvou mladících

Tomáš Souček1 minuta čtení3. 5. 2025, 12:00
Zloději vykradli pekařství v centru Budějovic. Policie pátrá po dvou mladících
Zloději vykradli pekařství v centru Budějovic. Policie pátrá po dvou mladících · Foto: Policie ČR

Českobudějovičtí policisté řeší případ vloupání do pekařství, ke kterému došlo v noci na 23. března v historickém centru města. Dosud neznámý pachatel nebo pachatelé poškodili vstupní dveře a z pokladny si odnesli hotovost. Majiteli tím způsobili škodu převyšující 20 tisíc korun.

Policie nyní pátrá po totožnosti dvou mužů, kteří byli v souvislosti s případem zachyceni bezpečnostními kamerami. Oba jsou podle záznamu ve věku kolem 20 až 25 let a štíhlé postavy. Jeden z nich má tmavé vlasy a pod levým okem pravděpodobně tetování. Na sobě měl černou bundu se vzorem, delší bílé triko, tmavé volnější kalhoty, bílé boty a na zádech černý batoh. Druhý muž měl tmavé vlasy, nasazené tmavé brýle, bílou mikinu s nápisem „CROPP“, tmavé kalhoty a bílé boty značky Nike.

Policie nyní pátrá po totožnosti dvou mužů, kteří byli v souvislosti s případem zachyceni bezpečnostními kamerami.

„Policisté z Českých Budějovic prověřují případ krádeže a poškození cizí věci, ke kterému došlo dne 23. března v nočních hodinách v jednom pekařství v centru Českých Budějovic. Celková škoda, která byla majiteli prodejny způsobena, přesáhla částku 20 tisíc korun. Policisté mají k dispozici snímky dvou mužů, se kterými potřebují v souvislosti s tímto případem mluvit,“ uvedla policejní mluvčí Štěpánka Schwarzová.

Policie prosí veřejnost o pomoc. Pokud muže na snímcích poznáváte, případně máte jakékoli informace, které by mohly vést k jejich ztotožnění, volejte linku 158 nebo se obraťte na nejbližší služebnu.

Jak hodnotíte tento článek?

Diskuze

1

Diskuze je moderovaná. Prosíme o slušnou komunikaci.

Komentují jen přihlášení
VH
Václav Hudák4. 5. 2025, 10:15
Moc nechápu článek, Policie pátrá a začerní se obličeje, to je jako dostat výplatnici bez částky.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Jihostroj hlásí další posilu, přichází blokařka Valeriya KovářováMíčové sporty

Jihostroj hlásí další posilu, přichází blokařka Valeriya Kovářová

Třetí akvizicí žen Jihostroje se stává Valeriya Kovářová. Čtyřiatřicetiletá blokařka má bohaté zkušenosti z nejvyšší úrovně volejbalu – získala pět medailí v ruské Superlize a dvakrát si zahrála finále evropského poháru. K profesionálnímu volejbalu se vrací po pěti letech.

Ladislav Med: O tom, jestli se tady dobře žije, rozhodují často úplně obyčejné věciPolitika

Ladislav Med: O tom, jestli se tady dobře žije, rozhodují často úplně obyčejné věci

Ladislav Med stojí už řadu let v čele Pelhřimova a letos kandiduje do Senátu. Zkušenost z radnice mu podle jeho slov ukázala, že kvalitu života v regionu neurčují velká politická hesla, ale často velmi praktické věci. Jestli lidé seženou lékaře, mladí mají kde bydlet a rodiny nezůstanou samy ve chvíli, kdy jejich rodiče potřebují péči. Právě těmto tématům se chce v Senátu věnovat.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook