Počasí dnes8 °C, zítra9 °C
Pátek 23. února 2024  |  Svátek má Svatopluk
Bez reklam

Frustrace aneb zastaví někdo bezpáteřní rozhodčí?!

Frustrace. Toto slovo snad nejlépe vystihuje náladu se kterou odjížděli hráči Malše Roudné z mistrovského utkání s Lažišti. Protože to co předvedl hlavní sudí "v civilu" šéf protivínké městské policie pan Sebera st. lze charakterizovat jako naprosté ignorantství k zásadám fair play a základům sportu jako takového.

Ten totiž řidil utkání takovým způsobem, že bylo nad slunce jasné, kdo je pro něj favorit.

Ve 20 min. zápasu měli na svém kontě hráči Roudného již 2 žluté karty, následovaly proti Roudnému 2 penalty po předchozích utočných!!!! faulech domácích a spoustu otočených posouzení hráčských soubojů ve prospěch domácích.
 
Ti se v podstatě zmohli na 2 střely za zápas, ostatně víc se ani snažit nemuseli.....
 
Vše ostatní bylo v režii pana Sebery. Hráči Roudného se už prostě báli byť jen vedle soupeře běžet, ale protože fotbal je kontaktní sport, museli se do nějakého souboje pustit, jestliže nechtěli domácím vystavět ke své brance dálnici.
 
Nepsal bych tento článek, kdybych si dnes nepřečetl na jednom webovém portálu nadpis "V Lažištích vypisují konkurs na přemožitele".
Jenomže o tom to není. Je to o tom, že je potřeba spíše najít rozhodčího, který bude mít takové morální vlastnosti, že bude v Lažištích pískat "rovinu". 
Možná  by se potom domácí divili, jak je to s jejich nepřemožitelností.
Ale protože nejsem naivní, je nad slunce jasné, že se Lažiště v soutěži zachrání a stejná fraška se bude opakovat minimálně příští sezonu.
 
Doufejme jen, že pan Sebera se takto seberealizuje jen na fotbalových trávnících a že se nebudeme muset bát zajet se podívat do protivínské ZOO na kajmanici Matyldu, abychom neměli problémy s místní MP např. kvůli parkování na parkovišti, či přecházení po přechodu malou rychlostí.
 
Nepláču ani si nestěžuji. Jenom prostě konstatuji to, co při zápasu viděli všichni soudní lidé vč. domácích fanoušků. Je mi jenom líto roudenských fotbalistů, kteří se celý týden poctivě na zápas připravovali a nakonec odjížděli místo zasloužených bodů s frustrací.
Všechna čest za to, že udrželi nervy na uzdě a zápas dohráli v plném počtu.
 
autor : Hawky
 
 
 

Štítky Roudné, Roudný

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Frustrace aneb zastaví někdo bezpáteřní rozhodčí?!  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.