Počasí dnes24 °C, zítra24 °C
Neděle 23. června 2024  |  Svátek má Zdeňka
Bez reklam

Pohádka o nejbohatším kašpárkovi pohledem redakce

Tentokráte ovšem ne o tom známém "Bylo nebylo....", ale o tom co je. Přísloví o potrefené huse se opět osvědčilo a reakce na blog naší čtenářky na sebe nenechala dlouho čekat. Bylo by to samozřejmě v pořádku, protože od toho tu Budějcká Drbna je, ovšem některé reakce jsou naprosto neadekvátní a nesou v sobě prvky trestného činu vyhrožování.

Jak jinak si například vysvětlit, cituji: "Hele děláš si ze mě prdel?! zapálit auta je málo vole sem meganasranej!", jak píše mj. na facebookové fanouškovské stránce Budějovice Kulturní jistý Manekýn Scény. Je s podivem, že tuto výhružku píše člověk, který jistě ví, co dělá. Nevěříme, že by jej psychiatr prohlásil za nesvéprávného a proto mu musí tato kauza, respektive její zveřejnění vadit tak, že ztratil pud sebezáchovy.

Chtěli bychom touto cestou "Manekýnovi" vzkázat, že nejenom že nemáme z jeho výhružek strach, ale navíc se začneme aktivně bránit, počínaje tímto článkem.

Prvním krokem bude zveřejnění daného dokumentu, který byl pro českobudějovickou radnici vypracován a následně odměněn částkou 205.000,-Kč  o čemž informovala i jiná periodika. Kontaktovali jsme autorku zmíněného článku a ta nám přislíbila, že připraví veškeré dokumenty a podněty, které jí k sepsání příspěvku vyprovokovaly. 

Samozřejmě naprosto pomíjíme nesmyslné narážky na naše politické zaměření apod. K tomuto můžeme pouze sdělit jediné. Nikdy nikdo z nás nebyl ani není členem žádné politické strany a to ani v době komunismu.

Takže teprve tímto okamžikem přebíráme za další zveřejňování článků na toto téma zodpovědnost jako redakce. Do této doby se jednalo pouze o blog naší čtenářky, která neporušila náš etický kodex a vyjádřila pouze svůj názor. To ovšem pan "Manekýn" nepochopil a začal vyhrožovat i redakci Budějcké Drbny.

Štítky Drbna.cz, blog

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Pohádka o nejbohatším kašpárkovi pohledem redakce  |  Krimi  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.