čtvrtek 28. října 2021 Státní svátek

Řádění zhrzené manželky řeší budějčtí policisté

Výhružné SMS zprávy, porušování domovní svobody, ničení majetku, napadení. I takovým chováním zhrzeného partnera může vyvrcholit nepovedené manželství.

Ze spáchání trestných činů porušování domovní svobody, nebezpečného vyhrožování a výtržnictví podezírají policisté z obvodního oddělení České Budějovice šestatřicetiletou ženu. Budějckou Drbnu o tom informovala jihočeská policejní mluvčí Lenka Holická.

„Podezřelá má již měsíc zasílat prostřednictvím SMS zpráv na telefon nové přítelkyně jejího manžela různé výhrůžky a urážky mířící na ni i další příslušníky její rodiny,“ řekla Lenka Holická.

Těmito zprávami však protizákonné jednání ženy nekončí. Manželovu novou přítelkyni měla navštívit ve středu kolem poledne v jejím bytě, kam neoprávněně vnikla a slovně i fyzicky ji napadla.

„V pozdních odpoledních hodinách pak měla poškozená společně se svým novým partnerem nasednout do vozidla a vydat se po silnicích krajského města. Podezřelá je však celou dobu sledovala a její ataky i nadále pokračovaly,“ popisovala mluvčí a vzápětí dodala: „Svým vozidlem začala žena narážet do zadní a poté i přední části jejich auta, přičemž několikrát z vozidla vystoupila a slovně ženu i manžela urážela.“

Když svého agresivního jednání žena stále nechtěla zanechat, zavolal manžel podezřelé na linku 158 a zakročit museli policisté oddělení hlídkové služby a dotyčnou zadržet. „Problémy ve vztazích a zejména protiprávní jednání ženy tak nyní budou rozplétat českobudějovičtí policisté, kteří se případem intenzivně zabývají,“ doplnila Lenka Holická.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.