St 12. 8. 2026Klára
Kultura

Budějce se díky Therapy Sessions stanou městem drum&bassu

RRedakce1 minuta čtení13. 11. 2013, 19:46
Ilustrační foto
Ilustrační foto

Světoznámá párty Therapy Sessions slaví deset let své existence a řítí se jako uragán i na Českou republiku - letos se uskuteční exkluzivně a již po sedmé v Českých Budějovicích! Na akci můžete vyrazit v pátek od 20 hodin do Gerbery s Budějckou Drbnou úplně zadarmo.

Temný a tvrdý elektronický sound láká stovky fanoušků z celého jihočeského regionu, ale také ze sousedního Rakouska, Německa, Slovenska i Polska.

Pět zahraničních hvězd a dvě desítky místních DJs celkem na třech stagích nabídnou pestrý hudební zážitek pro milovníky taneční hudby. Potřebujete terapii!

Soutěž o vstupenky

Díky soutěži s Budějckou Drbnou můžete získat dva volné vstupy na tuhle akci. Napište do pátečního poledne na adresu soutez@budejckadrbna.cz správnou odpověď na následující otázku a počkejte, zda budete vylosováni. Dva šťastlivci dostanou po dvou lupenech.

Kteří dva umělci stojí za živým projektem Goldberg Variatons, který je hlavním lákadlem letošní Therapy Sessions CZ?

A) eRRe & Limewax
B) The Panacea & Limewax
C) The Sect & Lowroller

K odpovědi nezapomeňte připojit své jméno a telefonický kontakt, abychom se mohli bezprostředně po losování s výherci spojit.

SOUTĚŽ SKONČILA

Za projektem Goldberg Variatons stojí The Panacea & Limewax. Správně tedy je možnost B.

Po dvou volných vstupech na dnešní akci vyhráli čtenáři Klára Cábová a Michal Pavlík. Blahopřejeme!

Tisková zpráva

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zraniloZprávy

Autobus na Třeboňsku havaroval do stromu, několik osob se zranilo

Vážná dopravní nehoda autobusu zaměstnala ve středu odpoledne všechny složky integrovaného záchranného systému. K nehodě došlo na silnici I/34 u obce Holičky na Třeboňsku, v lesním úseku mezi Třeboní a Jindřichovým Hradcem. Komunikace je kvůli zásahu uzavřena.

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peciSpolečnost

Nechtěli jsme jít cestou masové turistiky, říká Vlastimil Gereg z Resortu Na peci

Na břehu Lipenské přehrady v Nové Peci vznikl nový volnočasový resort, který se veřejnosti otevřel 2. srpna. Rodinný projekt vznikal několik let a jeho cílem je nabídnout návštěvníkům klidné zázemí pro odpočinek, sport i poznávání šumavské přírody. O tom, jak se rodila myšlenka resortu, čím je Nová Pec výjimečná a co zde mohou hosté zažít, jsme hovořili s Vlastimilem Geregem, který stál u samotného zrodu projektu, řídil jeho realizaci a dovedl ho až do současné podoby.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook