St 12. 8. 2026Klára
Míčové sporty
Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

České Budějovice zažijí nohejbalový svátek. Blíží se Samson Superfinále 2025

PR článekRRedakce2 minuty čtení26. 6. 2025, 19:00
uvodni foto
uvodni foto

V českobudějovické sportovní hale se už 28. října 2025 odehraje událost, jakou město ještě nezažilo. Na jednom místě, během jediného dne, se rozhodne o mistrech České republiky hned ve třech ligových kategoriích. Do Jižních Čech poprvé v historii míří Nohejbalové Superfinále, které slibuje nejen špičkový sport, ale také bohatý doprovodný program a atmosféru velkého sportovního dne.

Za akcí stojí Zdeněk Musil, který už v minulosti v Budějovicích pořádal nohejbalovou událost s rekordní diváckou účastí – a to přesto, že tehdy šlo o Mistrovství republiky pouze v jedné kategorii a disciplíně. „Už tehdy jsme dokázali, že o nohejbal je v regionu obrovský zájem. Tentokrát to bude ještě větší – tři finále během jednoho dne, světla, hudba, show. Chceme vytvořit skutečný sportovní svátek,” říká Musil.

Tři finále, jeden den

Areál se otevře už v 8:00 a zápasy na sebe navážou v tomto pořadí:

  • 9:00 – Finále žen.
  • 13:00 – Finále juniorů.
  • 17:00 – Finále mužů.

Každý duel slibuje jedinečný zážitek – ženy předvedou technickou preciznost, junioři mladickou dravost a muži napětí až do posledního míče. Celodenní program tak zaručuje, že si na své přijdou sportovní nadšenci i širší veřejnost.

Hudba, show, jídlo i pivo

Samson Superfinále nebude jen o nohejbalu. Před hlavním zápasem mužů rozproudí halu DJ Roxtar v pre-game show, a o přestávce během zápasu mužů vystoupí přímo na hřišti rapper NENY s energickou Half-time show. Efektní nástupy hráčů branou se světelnými a kouřovými efekty pak dodají zápasům tu správnou sportovní dramatičnost.

Po celý den bude v hale zajištěno dostatek beer pointů a stánků s občerstvením – od klasických pochutin až po teplou kuchyni.

Vstupenky od 290 Kč – ale zážitek může být i prémiový

Základní vstupné začíná už na 290 Kč, ale pro skutečný komfort a zážitek doporučujeme místa přímo u hrací plochy nebo na vyvýšené tribuně:

  • Premium stoly přímo u kurtu – maximální kontakt s děním.
  • Tribuna za kurtem s ideálním výhledem.
  • VIP sektor s vyvýšeným výhledem, vlastním cateringem a pohodlím „jako v obýváku“ – konzumace je v ceně vstupenky.

Vstupenky jsou již v prodeji na samsonsuperfinale.cz.

Jde o první Superfinále v historii, které se koná v Českých Budějovicích. Nenechte si ujít možnost být u toho a podpořit domácí sport ve velkém stylu.

Jak hodnotíte tento článek?

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Semafor a kolony jsou zpátky. U letiště v Plané pokračuje stavba nové křižovatkyDoprava

Semafor a kolony jsou zpátky. U letiště v Plané pokračuje stavba nové křižovatky

Stavba nové křižovatky u budějovického letiště v Plané opět zasahuje do provozu. Na silnici I/3 znovu dopravu řídí semafor, ve vytížených hodinách také pracovníci. Podívejte se, jak to na místě aktuálně vypadá.

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičkuSport

Nejnáročnější Czech Tour v historii přivede do Česka cyklistickou špičku

Do Česka v srpnu zavítá světová cyklistika. Osmnáctý ročník Czech Tour poprvé patří do kalendáře ProSeries Mezinárodní cyklistické unie a na start přivede také týmy nejvyšší kategorie, mezi nimi Netcompany INEOS a NSN Cycling Team. Peloton čekají čtyři etapy, 650 kilometrů a tři horské dojezdy.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook