Futsalisté Dynama porazili tým Liberce

Budějovické Dynamo na domácím hřišti v Suchém Vrbném porazilo hosty z Liberce 5:2 (3:1). FT ZLEJ SEN Liberec při tom vedlo v 7. minutě gólem Janáčka. Do poločasu ale domácí Dynamo výsledek otočilo a do šaten šlo za stavu 3:1. Ve druhé minutě druhé části se Liberec dotáhl gólem Beneka na rozdíl jednoho gólu. Ovšem ve 29.min. vybojoval míč brankář Beránek, všem utekl sprintem přes celé hřiště a nádherně nahrál Benátovi před prázdnou branku na 4:2. Konečný výsledek pak upravil Jasanský na 5:2.

Pondělí, 4. listopadu 2019, 10:22

Autoři | Foto Petr Tibitanzl

Štítky futsal, Dynamo, zápas, FC Slovan Liberec, SK Dynamo České Budějovice, Suché Vrbné

Futsalisté Dynama porazili tým Liberce  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech