úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Ve Strunkovicích obují kopačky nejen hokejisté Motoru, ale také herci Vetchý, Nový či Genzer

Fotbalový klub Blaník Strunkovice nad Blanicí pořádá zítra, v sobotu 23. června, u příležitosti 45. založení klubu jubilejní, desátý ročník fotbalové exhibice. Pořadatelé připravili bohatý program, na své si ve Strunkovicích přijdou velcí i malí.

Živo bude ve strunkovickém areálu už od 14:00 hodin, sportovní odpoledne začne v 15:00 hodin zápasem budějovických hokejistů HC Motoru, kteří změří síly proti domácímu A týmu. V 16:30 hodin se uskuteční druhé utkání, kde se domácí pětatřicítce postaví výběr sparťanské ikony Jana Bergera.

Na trávníku i mimo něj se představí řada známých jmen z oblasti sportu i kultury. Například Tomáš Řepka, David Lafata, Jakub Kovář, Kateřina Kristelová, Roman Turek, Horst Siegl, Antonín Panenka a řada dalších známých jmen. Svoji účast potvrdili i herci Pavel Nový, Ondřej Vetchý nebo Richard Genzer.

Na celé odpoledne je připraven bohatý doprovodný program pro děti jako skákací hrady a další atrakce, zároveň ještě jedno velké překvapení. Večer bude patit koncertu pražské skupiny Rolling Stones Revival 

Areál u Blanice se otevírá ve 14:00 hodin. Děti do patnácti let mají vstup zdarma. 

Autoři | Foto tjblanik.strunkovicenadblanici.cz

Štítky sport, kulturaa, exhibice, Strunkovice, Motor, Vetchý

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.