Počasí dnes7 °C, zítra6 °C
Pátek 19. dubna 2024  |  Svátek má Rostislav
Bez reklam

SOUTĚŽ: Na Střelecký ostrov v neděli dorazí Sokolov

V rámci 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY dorazí na Střelecký ostrov západočeský soupeř ze Sokolova, který má v závěru sezony jistotu klidného středu tabulky. To může být pro fotbalisty Dynama trošku zrádné, Jihočeši však chtějí udělat další krok na cestě do první ligy. Zápas startuje v neděli v 17 hodin. Díky soutěži s Budějckou Drbnou může jít pět čtenářů zadarmo.

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: SK Dynamo České Budějovice – FC MAS Táborsko, neděle 28. dubna, 17:00

Budějcká Drbna rozdává ve spolupráci s klubem 10 vstupenek, které si po dvou rozdělí pět výherců. K účasti stačí prostřednictvím formuláře zodpovědět do zítřejší 9. hodiny následující otázku a čekat na slosování, které zveřejníme v článku.

Lístky si mohou výherci vyzvednout v informačním centru u hlavní brány stadionu Střeleckého ostrova v ulici Emila Pittera dvě hodiny před začátkem zápasu a musí se prokázat občanským průkazem.

Soutěž skončila! Vstupenky vyhrává Filip Myler, Pavel Soukup, Lukáš Pukl, Jiřina Mlezivová, Jana Svobodná. Gratulujeme!

Podmínkou účasti v soutěži je vyplnění jména a kontaktních údajů. Ty budou využity pouze pro potřeby redakce v rámci této soutěže.

Autoři | Foto dynamocb.cz

Štítky soutěž, Dynamo, fotbal, Střelecký ostrov, FK Baník Sokolov, SK Dynamo České Budějovice, 2. česká fotbalová liga, Drbna.cz, FC MAS Táborsko, Emil Pitter

SOUTĚŽ: Na Střelecký ostrov v neděli dorazí Sokolov  |  Fotbal  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.