neděle 11. dubna 2021 Izabela

Budějcké Dynamo založilo vlastní nadační fond. Černobílé srdce má zastřešit dobročinné aktivity klubu

Fotbalové Dynamo zakládá nadační fond. Ten nese název Černobílé srdce a jeho tváří se stal Jiří Kladrubský. Budějcký fotbalový klub dlouhodobě podporuje řadu dobročinných aktivit, které chce nyní zastřešit tímto fondem.

„Dlouhodobě se o charitu zajímám a jsem rád, že se Dynamo odhodlalo k založení nového nadačního fondu. Je mi velkou ctí být patronem Černobílého srdce,“ shrnul Jiří Kladrubský, který u loga nadačního fondu zapózoval před utkáním se Spartou.

O možnosti založení nadačního fondu uvažoval managment klubu již delší dobu. „Naše Černobílé srdce bije pro dobrou věc a už teď můžete podpořit vznikající fond koupí charitativních placek,“ popsal marketingový specialista Milan Džuba.

Mezi subjekty, které Dynamo podporuje, patří českobudějovické Centrum Bazalka, Dětský domov v Horní Plané nebo Potravinová banka Jihočeského kraje. Nadační fond se zároveň bude zaměřovat na podporu handicapovaných osob, dětí z dětských domovů a dětí s poruchou autistického spektra. Pokračovat samozřejmě bude v charitativní činnosti.

Ohodnoť článek

Autoři | Foto SK Dynamo České Budějovice

Štítky fotbal, SK Dynamo České Budějovice, Černobílé srdce, nadační fond

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.