pondělí 21. června 2021 Alois

Konec spekulacím: Jozef Chovanec do Dynama nepřijde!

Celostátními médii v minulých dnech opět prolétla informace, že o generálního sportovního manažera Sparty Praha Jozefa Chovance má stále zájem českobudějovické Dynamo. Budějckou Drbnu proto zajímalo, co je na tom pravdy, a tak se opět spojila s výkonným ředitelem klubu Radimem Šupkou.

Zdrojem této spekulace byl Deník Sport, který přinesl zprávu o velkých změnách ve sparťanském klubu. Kromě trenéra Martina Haška by měl v zimě z Letné odejít právě i Jozef Chovanec, který nesplnil svůj úkol, když tým podle vedení příliš brzy vypadl z Evropské ligy. To vše i přes to, že Sparta nyní vede Gambrinus ligu s náskokem šesti bodů.

„Informaci, která se objevila v Nedělním Sportu, musím dementovat. Bylo v ní uvedeno, že pan Poborský láká Jozefa Chovance, aby od ledna trénoval Dynamo. Klub je ale spokojen s prací a výsledky současného kouče Františka Cipra, kterému se podařilo tým po špatném startu sezony zvednout a uhrát s ním za sedm kol devět bodů,“ řekl striktně Radim Šupka a jedním dechem dodal: „To znamená, že nemáme důvod cokoliv měnit a hledat jiného trenéra. V tuto chvíli ani neuvažujeme o tom, že by u nás pan Chovanec nastoupil do jakékoliv jiné funkce.“

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.