pondělí 8. srpna 2022 Soběslav

Volejbalová reprezentace si pozvala do Budějc Kanadu

Ty nejlepší české volejbalisty můžeme vidět tento týden v naší budějcké Sportovní hale ve Stromovce. Tým, který na posledním MS v Itálii skončil desátý, se připravuje u nás pod Černou věží na blížící se evropský šampionát.

Megamlátička Honza Štokr z italského Trentina, nejlepšího klubu světa, Jirka Popelka, Ondra Hudeček, Lukáš Ticháček, Peter Pláteník, ti všichni dorazili na začátku týdne k nám.

Tým, který vede náš nový trenér Jihostroje  Jan Svoboda, tu dnes a ve čtvrtek sehraje přípravná utkání s Kanadou. Ve středu si nároďák odskočí do Jindřichova Hradce. Všechna tři utkání s javorovými listy začínají v 18 hodin, to dnešní navíc přenáší kanál  ČT 4.

Vstupy na zápasy v Budějcích nás přijdou na 100 Kč. A zaplatit za to, že budeme moci sledovat volejbalovou elitu  dvou států, navíc univerzála nejlepšího týmu světa, jen z pár metrů? Proč ne..

V akci můžeme vidět nejen bývalé, ale  i současné hráče mistrovského celku. Zatímco blokař Radek Mach je nováčkem v národním týmu, nahrávač Petr Zapletal, který nahradil v Jihostroji Michala Sládečka, obléká reprezentační dres už celkem dlouho.
 

Autoři

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.