Počasí dnes5 °C, zítra7 °C
Neděle 10. prosince 2023  |  Svátek má Julie
Bez reklam

Volejbalová reprezentace si pozvala do Budějc Kanadu

Ty nejlepší české volejbalisty můžeme vidět tento týden v naší budějcké Sportovní hale ve Stromovce. Tým, který na posledním MS v Itálii skončil desátý, se připravuje u nás pod Černou věží na blížící se evropský šampionát.

Megamlátička Honza Štokr z italského Trentina, nejlepšího klubu světa, Jirka Popelka, Ondra Hudeček, Lukáš Ticháček, Peter Pláteník, ti všichni dorazili na začátku týdne k nám.

Tým, který vede náš nový trenér Jihostroje  Jan Svoboda, tu dnes a ve čtvrtek sehraje přípravná utkání s Kanadou. Ve středu si nároďák odskočí do Jindřichova Hradce. Všechna tři utkání s javorovými listy začínají v 18 hodin, to dnešní navíc přenáší kanál  ČT 4.

Vstupy na zápasy v Budějcích nás přijdou na 100 Kč. A zaplatit za to, že budeme moci sledovat volejbalovou elitu  dvou států, navíc univerzála nejlepšího týmu světa, jen z pár metrů? Proč ne..

V akci můžeme vidět nejen bývalé, ale  i současné hráče mistrovského celku. Zatímco blokař Radek Mach je nováčkem v národním týmu, nahrávač Petr Zapletal, který nahradil v Jihostroji Michala Sládečka, obléká reprezentační dres už celkem dlouho.
 

Autoři

Štítky Kanada, Itálie, Stromovka, Černá věž, VK Jihostroj České Budějovice, Peter Pláteník, Lukáš Ticháček, Jan Svoboda, volejbal, Autonomní provincie Trento

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Volejbalová reprezentace si pozvala do Budějc Kanadu  |  Míčové sporty  |  Sport  |  Budějcká Drbna - zprávy z Českých Budějovic a jižních Čech

Můj profil Bez reklam

Přihlášení uživatele

Uložené články mohou používat pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.