Dračí lodě opět svedou bitvy na Malši v Budějcích

Autoři

Historické centrum Budějc čeká atraktivní podívaná na řece Malši. Už tento pátek a sobotu se na hladině řeky představí dračí lodě při čtvrtém ročníku závodu Draci mezi mosty CB v úseku mezi KD Slavia směrem k soutoku s Vltavou.

Zázemí pro účastníky závodu je připraveno na travnaté ploše Sokolského ostrova. Zajištěna je i vodní záchranná služba a občerstvení pro závodníky a veřejnost. Sobotní den bude po vyhlášení výsledků zakončen společným posezením a hudbou.

Závod je volně přístupný veřejnosti bez vstupného a účastnit se jej mohou věkové kategorie od deseti do sedmdesáti lety včetně smíšených posádek.

„Pro velký zájem rozšiřujeme loni zavedenou kategorii juniorů o samostatný páteční závod,“ dodávají pořadatelé.

V pátek si navíc mohou všichni zájemci vyzkoušet jízdu na dračí lodi. Mezi třetí a pátou hodinou odpolední budou pro širokou veřejnost připraveny lodě.

Chceš nám něco sdělit?Napiš nám

Napiš do redakce

Pošli nám tip na článek, reakci na daný článek nebo jakoukoliv zpětnou vazbu.

* Soubor není povinné přikládat.
Napište první písmeno abecedy.

Štítky České Budějovice, Malše, dračí lodě, Vltava

Přihlášení uživatele

Přihlásit se pomocí GoogleZaložením účtu souhlasím s obchodními podmínkami, etickým
kodexem
a rozumím zpracování osobních údajů dle poučení.

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.