pátek 28. února 2020 Lumír

Na lídra z Modřic budějčtí nohejbalisté nestačili

V divácky atraktivním utkání 3. kola české nohejbalové extraligy přivítali českobudějovičtí ve svém areálu U Mlýnské stoky úřadujícího mistra z Modřic v čele s několika reprezentanty ČR. Ten přijel na jih Čech s poněkud oslabenou sestavou v základu se 2 dorostenci. Bohužel ale hned v úvodních zápsech křížových dvojic vzal záměr zaskočit soupeře za své, když v dobře rozehraných utkáních nezvládli domácí hráči koncovky setů.

Utkání zahájila sestava Ryneš - Chalupa, která ve dvou těsných setech prohrála s Bertkem a Kopem. Macura s Musilem pak ve třech setech podlehli hostujícímu Pospíšilovi s Pelikánem.

V první sestavě trojic nastoupili Chalupa - Musil - Fík, kteří hladce podlehli Pospíšilovi, Topinkovi a Bertkovi. Druhá trojice Matějka - Vondrášek - Ryneš a střídající Macura zase podlehla ve dvou setech Kopovi, Pelikánovi a Guldovi. Vložená dvojice Fík - Vondrášek ve třech setech přetlačila Guldu s Topinkou.

Macura poté podlehl v singlu Kopovi a utkání uzavřelo utkání Chalupovy trojice proti Kopově. Modřice tak zvítězily 6:1

„Nevyužili jsme jedinečné šance vzít Modřicím nějaký bod, protože sestava hostů byla prořídlá o dva klíčové hráče. Bohužel jsme vyhráli pouze jednu koncovku 9:9 a to rozhodlo o průběhu utkání. Modřice ukázaly svoji sílu a my jim nebyli těžkým soupeřem. Musíme se z toho rychle oklepat a připravit se na důležitý souboj s Karlovými Vary, hodnotil výsledek vedoucí týmu Jan Vondrášek. 

Právě se Západočechy, kteří jsou druzí, odehraje Dynamo v sobotu od 14 hodin své další střetnutí. Přímým přenosem jej bude vysílat tvcom.cz

TJ Propagační podnik Dynamo ČB - TJ Sokol SDS Exmost Modřice „A“ 1:6

Vývoj utkání: 0:4, 1:4, 1:6. Diváci: 100.

TJ Propagační podnik Dynamo České Budějovice: Musil, Ryneš, Vondrášek, Chalupa, Fík, Matějka, Macura, Šafránek.

Zdroj: TJ Propagační podnik Dynamo České Budějovice

Štítky TJ Dynamo Propagační podnik České Budějovice, nohejbal, extraliga, TJ Sokol SDS Exmost Modřice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.