Pá 14. 8. 2026Alan

Andrea Di Martino

Ivan Pelikán udílí cenné rady.Míčové sporty

Chybělo málo... Sympatický výkon Čechů proti Itálii ale výhru nepřinesl

S bratry Džavoronoky v základní sestavě nastoupila česká volejbalová reprezentace do 21 let ke třetímu utkání v Českých Budějovicích o celkové 9. až 16. místo. Soupeřem svěřenců kouče Ivana Pelikána byli hráči Itálie, kterým se turnaj, stejně jako českému celku, zatím příliš nedaří. Čeští volejbalisté bojovali o vůbec první vítězství na jihu Čech, ale to bohužel nepřišlo ani ve čtvrtek, byť k němu bylo velmi blízko. Utkání rozhodl až tie-break, ve kterém byli šťastnějším týmem Italové, když zvítězili v napínavé koncovce 18:16. Češi tak budou bojovat o celkové 13. až 16. místo.

Mohlo by vás zajímat

Více článků →
Králík, papoušek i netopýr. Odchytáři městské policie mají o prázdninách napilnoSpolečnost

Králík, papoušek i netopýr. Odchytáři městské policie mají o prázdninách napilno

Králík, papoušek, zajíc i netopýr. Tak pestrou sestavu zvířat v posledních dnech řešili odchytáři městské policie. Zatímco jeden mazlíček utekl kvůli nezavřeným vratům, jiný se schoval v křoví. Budějovičtí strážníci vyjížděli ke 41 případům souvisejícím se zvířaty.

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářitSpolečnost

Každé dítě potřebuje dostat příležitost zazářit

V Rožnově v Českých Budějovicích vzniklo místo, které propojuje česko-anglickou školku a jesle s Montessori přístupem, příměstské tábory, programy pro rodiče s dětmi a odpolední rozvojové volnočasové aktivity pro školní děti nebo také rozšiřující se nabídku o individuální podporu pro děti se speciálními potřebami. O tom, proč Hvězdné děti vznikly a jaká je jejich vize, jsme si povídali se zakladatelkou Mgr. Kamilou Štindlovou.

Přihlášení uživatele

nebo
G Pokračovat přes Google Pokračovat přes Apple Pokračovat přes Facebook