úterý 24. května 2022 Jana

Vyhledávání

Nalezené články: "české budějovice"

Oslavte den dětí na Výstavišti společně s vojáky, hasiči, celníky a záchranáři

Ve dnech 3. a 4. června bude Výstaviště v Českých Budějovicích patřit dětem. Dvoudenní Dětský den s Armádou České republiky proběhne letos poprvé ve spolupráci se složkami integrovaného záchranného systému. A jako tradičně - vstup je opět zdarma.

Budějovice chtějí rozmístit do ulic přes 150 nových kamer

Město České Budějovice chystá rozmíštění více než 150 kamer, které budou monitorovat dění v ulicích. Vedení radnice chce nyní zjistit informace o případných nabídkách ze strany dodavatelů.

Neznámí pachatelé zničili poličku a rozbili s ní výlohu v centru města. Pátrá po nich policie

Škodu za více než 20 tisíc korun způsobili zatím neznámí pachatelé, kteří o víkendu řádili v centru Českých Budějovic. Nejprve zničili poličku u jedné z hospod v centru města a poté o několik ulic dál rozbili poličkou výlohu. Policii se podařilo...

Nejvíce budu vzpomínat na výhru na Spartě a obrat se Slováckem, říká Mick van Buren

Nizozemský ofenzivní fotbalista Mick van Buren je jedním ze tří hráčů, jimž skončilo hostování a vrací se do mateřského klubu. Do letní přípravy se zapojí ve Slavii Praha. V Dynamu hostoval ve dvou obdobích. K podzimu 2020 přidal celý ročník 2021/22.

Jihostroj oznámil další posilu. Peter Ondrovič se vrací z Belgie na jih Čech

Jihostroj oznámil novou posilu na blokařský post. Do Českých Budějovic se vrací slovenský reprezentant Peter Ondrovič. Sedmadvacetiletý volejbalista nahradí Radka Macha, stane se nejzkušenějším ze tří blokařů.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "české budějovice"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "české budějovice"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.