čtvrtek 30. června 2022 Šárka

Vyhledávání

Nalezené články: "Židé"

Předseda Senátu oznámil termín volby budoucí hlavy státu. Volit se bude 13. a 14. ledna

První kolo voleb prezidenta bude v pátek a v sobotu 13. a 14. ledna příštího roku. Termín dnes oznámil předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS). Nástupce Miloše Zeman tak bude znám nejpozději o dva týdny později. Případné druhé kolo voleb bude v pátek a...

Motorkář jel před policisty v protisměru. Má platný zákaz řízení

Soud čeká motorkáře, který se nad ránem proháněl v okolí Českých Budějovic v protisměru. Muže si všimla policejní hlídka při bezpečnostní akci. Když ho policisté zastavili, zjistili, že má dotyčný platný zákaz řízení.

Silnici, která vede k českobudějovické nemocnici, čeká rekonstrukce

Řidiči v Českých Budějovicích musí v létě počítat s rekonstrukcí frekventované silnice v ulici Boženy Němcové. Práce město naplánovalo na léto, kdy je slabší provoz. Úsek, kde bude vybraná firma pracovat, bude částečně průjezdný.

Žena vjela na přejezd, když padaly závory. Poté je prorazila

Tragédií mohla skončit nehoda, která se stala dnes v Protivíně na Písecku. Žena tam vjela na železniční přejezd ve chvíli, kdy začaly padat závory. Ty jí uvěznily, a tak je prorazila. Nyní jí hrozí zákaz řízení.

Stát by měl podle Pekarové prodat Budvar. Státní rozpočet by to nezachránilo, řekl ředitel pivovaru

Případný prodej pivovaru Budějovický Budvar by krátkodobě státní rozpočet nezachránil a dlouhodobě by ČR přišla o jeden ze symbolů českého pivovarnictví. V reakci na výroky šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové k možnostem prodeje Budvaru to dnes...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Židé"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "Židé"

Více profilů »

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.