úterý 26. října 2021 Erik

Vyhledávání

Nalezené články: "1. srpna"

Muž u železnice neodborně kácel strom, který spadl na projíždějící vlak

Škodu za nejméně 190 tisíc korun způsobil muž, který měl neodborně kácet strom u železniční tratě. Smrk se při pádu zachytil o trakční vedení a následně do něj narazil nákladní vlak se 13 vagóny, který místem v tu chvíli projížděl.

Devatenáctiletá pilotka se vydala na sólo let kolem světa. Na světový rekord zaútočí s česko-slovenským letounem Shark

Britská pilotka Zara Rutherfordová se vydala 18. srpna z Belgie na oblet zeměkoule, který chce dokončit za dva až tři měsíce. Pokud se jí to podaří, stane se nejmladší ženou na světě, která sama obletí svět. Pro svůj sólo let si vybrala ultralight...

Čtyřiašedesátiletý senior odešel z domova a nikomu se neozval. Pátrá po něm policie

Táborští policisté pátrají po čtyřiašedesátém seniorovi, který odešel poslední srpnový den ze svého domova. Dodnes o sobě nedal nikomu vědět a nemá u sebe své osobní věci. O vyhlášení pátrání požádala policii seniorova rodina.

Jihostroj láká zájemce o volejbal. Probíhá nábor nových členů

Vicemistr volejbalové UNIQA extraligy Jihostroj České Budějovice spustil nábor pro děti ročníků 2013 a starší. Na startu sezony 2021/22 si zájemci mohou přijít zkusit trénink a stát se součástí volejbalového klubu.

Zemědělské muzeum postaví na budějckém výstavišti budovy za 460 milionů

Národní zemědělské muzeum postaví na českobudějovickém výstavišti dvě budovy. Náklady budou 460 milionů korun, hotovo má být do roku 2025. Nové pobočky se zaměří na rybářství, zemědělské stroje a potraviny z jižních Čech. Z pobočky na Hluboké tak...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "1. srpna"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "1. srpna"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.