pondělí 18. listopadu 2019 Romana

Vyhledávání

Nalezené články: "Bílé Vánoce Lucie Bílé"

KULTURNÍ TIPY: Lucie Bílá přijede odstartovat Vánoce a děti potěší Muzikál Lokomotiva Tomáš

V týdnu, který vyvrcholí čtvrtou adventní nedělí, se můžete těšit na spoustu adventních a vánočních koncertů, vystoupení na náměstí i lákadla v podobě Lucie Bílé, Nezmarů, Jana Budaře a Václava Postráneckého.

SOUTĚŽ: Lucie Bílá vystoupí už příští neděli v Budějcích

Čas utekl jako voda a je to tu. Lucie Bílá vystoupí se svým programem Bílé Vánoce už příští neděli v budějcké Sportovní hale. Vstupenky jsou stále ještě v prodeji v síti Ticketstream a v den konání budou k dostání i u vstupu do Sportovní haly.

Bílé Vánoce Lucie Bílé vás naladí na vánoční atmosféru

Nalaďte se na Vánoce s pořádnou dávkou kultury. Jedinečný vánoční program s nezapomenutelnou atmosférou Vám přinesou Bílé Vánoce Lucie Bílé. Naše nejpopulárnější česká zpěvačka a věřme, že v době koncertů už devatenáctinásobná zlatá slavice,...

Vstupenky na Bílé Vánoce Lucie Bílé v prodeji přímo v Budějcích

Předvánoční koncert, Bílé Vánoce Lucie Bílé, se nezadržitelně blíží. Lucie Bílá navštíví České Budějovice 18. prosince. Vstupenky už teď ale rychle mizí, proto se organizátoři akce, organizace VDN Promo, rozhodli rozšířit prodejní místa vstupenek.

Bílé Vánoce Lucie Bílé i v Českých Budějovicích

Čas Vánoc se pomalu, ale jistě blíží. Zpěvačka Lucie Bílá již několik let zpříjemňuje předvánoční období svými koncerty, ze kterých dýchá kouzelná atmosféra blížícího se Štědrého dne. Letos Bílé Vánoce Lucie Bílé zavítají do šesti českých měst, mezi...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Bílé Vánoce Lucie Bílé"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Bílé Vánoce Lucie Bílé"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.