středa 1. dubna 2020 Hugo

Vyhledávání

Nalezené články: "BKBlog Barbory Kotalíkové"

Život nechci promrhat s nohama na stole. Budu si ho užívat na plný pecky!

Ahojky, dneska se společně trochu zasníme a třeba objevíme skryté sny, které budou moci jednoho dne přejít v realitu, a u toho se budete moci inspirovat outfitem.

BKBlog: Chci, aby se kolem nás šířilo víc pochopení, tolerance a lásky

Ahojky, jak se všichni máte? Vzhledem k tomu, že nevím, jestli mě sledujete na mém blogu www.bkblog.cz, tak jsem se vám rozhodla ukázat, jak vypadá takový můj běžný příspěvek. Na můj blog píši zhruba třikrát do týdne. Snažím se, aby moje texty měly...

Tenisky se staly nedílnou součástí letošních trendů

Ahojky, všechny vás zdravím po delší době tady na Drbně. Pokud jsem vám chyběla, tak jste mě mohli sledovat na blogu. Jestli jste tak učinili, pak jistě víte, že jsem byla teď 14 dní za velkou louží v USA.

Jaké budou letos na jaře a v létě módní trendy?

Ahojky, tak koukám na kalendář - a je tu zase středa! :-) Ten čas ale letí... Dneska bych se chtěla trochu pobavit o trendech na rok 2015. Abyste, stejně jako já, měli přehled, co poletí v sezoně Jaro / Léto 2015.

Alfou a omegou všeho je pozitivní myšlení

Ahoj, milí čtenáři Budějcké Drbny! Tak jak se dnes máte? Vítám vás u mého prvního příspěvku v roce 2015. Vánoční výzdoba je už sklizená a je nejvyšší čas začít plánovat, co vše musíme tento rok udělat a jaké jsou naše cíle. Nastal čas najet na běžný...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "BKBlog Barbory Kotalíkové"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "BKBlog Barbory Kotalíkové"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.