pondělí 19. října 2020 Michaela

Vyhledávání

Nalezené články: "Bohemia Regent"

VIDEO: V třeboňském pivovaru unikal čpavek. Hasiči evakuovali 18 lidí

Jihočeští hasiči museli dnes ráno evakuovat necelé dvě desítky lidí z objektu třeboňského pivovaru Bohemia Regent. Důvodem byl únik plynného čpavku, který se používá při chlazení. Podle dostupných informací nebyl nikdo zraněn.

Třeboňský pivovar Regent začíná prodávat likéry

Výraznou novinku chystá na konec letošního roku třeboňský pivovar Bohemia Regent. Od 16. prosince začne nově distribuovat likéry, které uvádí na trh ve spolupráci s firmou Fruko-Schulz.

David Koller zazpívá v Třeboni pod širým nebem

David Koller s kapelou se chystají na jih Čech. V rámci speciálních letních koncertů přijedou v pátek 17. srpna do Třeboně. Diváci se můžou těšit na průřez tvorbou tohoto známého českého zpěváka. Koncert začíná v 19 hodin.

Třeboň přivítá Jakuba Krčína, jednoho z nejznámějších českých rybníkářů

Water screen, nebo-li promítání do vodní stěny, o rozměrech padesátkrát dvacet metrů, doplněné ohňostrojem, bude úplnou novinkou letošních dvoudenních Historických slavností Jakuba Krčína v Třeboni. Ty začnou v pátek 20. července.

Historické slavnosti v Třeboni zpestří novinka v podobě promítání do vodní stěny

Do jihočeské Třeboně se i letos na dva dny vrátí jeden z nejznámějších českých rybníkářů Jakub Krčín a jeho doprovod. V pátek večer 20. července a celou sobotu 21. července se s ním budete potkávat v pivovaru Bohemia Regent, na Masarykově náměstí, v...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Bohemia Regent"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Bohemia Regent"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.