středa 13. listopadu 2019 Tibor

Vyhledávání

Nalezené články: "Carrie"

Na jaký program Ozvěn Regionálního Febiofestu se můžete těšit?

Letošní ozvěny Regionálního Febiofestu přinesou různorodý program. Těšit se můžete na japonský film Mirai No Mirai nejen pro děti. Inteligentní komedii Věrní, Nevěrní či snímek o módní ikoně Vivienne Westwoodové.

Spisovatel Martin Štefko: Hrozně mě baví Lovecraftovy vize

Jihočech Martin Štefko má rád horory. Proto není divu, že se odráží i v jeho literární tvorbě, která se nyní rozrostla o novou knihu. Tou však autor překračuje vlastní hranice a vydává se na pole neorané – do teritorií westernu. Více v druhé části...

RECENZE: Star Wars: Poslední z Jediů. Největší zklamání letošního roku

Dva roky po snímku Star Wars: Síla se probouzí se největší sága všech dob vrací s osmou epizodou (spin-off z loňského roku se nepočítá) a je to návrat bolestný.

TRAILER TÝDNE: Epická Temná věž Stephena Kinga již v létě

Temná věž je velmi rozsáhlá epická sága mistra hororu Stephena Kinga. Nejedná se však o horor, ale čistokrevné scifi. Scifi, které milují miliony fanoušků po celém světě. Nyní se konečně dočkají filmu.

RECENZE: Nové Star Wars chvílemi připomínají remake. Nejvíce zapůsobí na nostalgiky

Vlna natěšenosti na nové Star Wars byla až nakažlivá. Skalní fanoušci v posledních dnech snad už ani nespali a postupně se nechala strhnout i celá řada diváků, kterým svět Star Wars doposud příliš neříkal. Bylo zkrátka těžké před tou masírkou utéct…...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "Carrie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "Carrie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.