úterý 11. května 2021 Svatava

Vyhledávání

Nalezené články: "DM drogerie"

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko března

Další hlasování o drbňátko měsíce je u konce. V únoru od vás nejvíc hlasů získal Adam Strobl. Na druhém místě se umístila Zuzana Klojdová. Třetí skončila Andrea Jungschafferová. Gratulujeme!

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko února

Hlasování o lednová drbňátka je u konce. Nejvíce hlasů od čtenářů získala Stella Součková a stává se tak první vítězkou roku 2021. Na druhém místě skončila Tereza Švejdová a trojici vítězů uzavírá Jakub Matoušek. Všem vítězům gratulujeme!

SOUTĚŽ: Hlasujte pro drbňátko ledna

Soutěž o drbňátko prosince je u konce. Nejvíce hlasů získala od čtenářů Ellenka Ballová a stává se tak prosincovou vítězkou. Na druhém místě skončila další Ellenka, tentokrát Sýkorová. Trojicí vítězů uzavírá Tomášek Filip. Gratulujeme!

Valentýnský dárek na poslední chvíli? V IGY otevřely výdejny parfumerií

S blížícím se svátkem všech zamilovaných v IGY Centru otevřely další obchody. Centrum je tak otevřené více jak z poloviny. Pokud hledáte dárek na poslední chvíli, stačí objednat online na e-shopu a zboží je téměř obratem přichystáno k vyzvednutí.

V IGY Centru je otevřeno téměř 60 obchodů a výdejen

I přes velmi striktní opatření a zvýšené hygienické požadavky je maximum obchodů, kterým to současná vládní opatření dovolují, v IGY Centru otevřeno. Nově mohly otevřít obchody s dětským zbožím a papírnictví, konkrétně Albi, Alpine Pro, Deichmann,...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "DM drogerie"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "DM drogerie"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.