úterý 21. září 2021 Matouš

Vyhledávání

Nalezené články: "E. Pittera"

Zájem o krizové mateřské školy je v Budějcích vyšší než loni

Zájem o umístění dětí do krizových mateřských škol v Českých Budějovicích je výrazně vyšší než při první vlně koronaviru loni na jaře. Magistrát kvůli tomu dnes zahájil provoz ve druhé školce. Vyčleněné mateřské školy mohou v těchto dnech využívat...

Utkání Dynama se Spartou je rizikové. V pohotovosti bude několik desítek policistů

Dynamo dnes v Budějcích odehraje zápas se Spartou. Policisté utkání vyhodnotili jako rizikové. V pohotovosti bude několik desítek policistů pořádkové a dopravní služby, kriminalistů a strážců zákona určených do antikonfliktního týmu.

Ředitelka z budějcké školy E. Pittera odstupuje. Na její místo bude vypsáno výběrové řízení

Spor některých rodičů a ředitelky v budějcké školce E. Pittera je „téměř“ u konce. Ještě, než stihla Česká školní inspekce předat magistrátu výsledky kontroly, kterou ve školce provedla, rozhodla se ředitelka Ivana Klomfarová ze své pozice odstoupit.

Problém s ředitelkou v budějcké školce řešila i školní inspekce. Rodiče chtějí její odvolání

Zrušení zavedených kroužků, porušování pracovní kázně, nevhodné chování vůči zaměstnancům nebo neustálé přerozdělování dětí po třídách. To je jen krátký výčet obvinění, kterým čelí ředitelka Mateřské školy E. Pittera v Budějcích Ivana Klomfarová....

Tři budějcké křižovatky budou příští týden bez světel. Čeká je údržba

Příští týden by se měli mít řidiči a chodci v Budějcích na pozoru. Kvůli odstávce elektrické energie nebudou fungovat některé semafory na křižovatkách a přechodech. První práce přijdou už v pondělí v ulici Boženy Němcové.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "E. Pittera"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "E. Pittera"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.